Zaplněný kostel sv. Kateřiny přivítal potleskem účinkující Novoročního koncertu. Ten se konal 7. ledna 2024 a svou krásnou hudbou a zpěvem nás přijeli potěšit Hodonínský symfonický orchestr a Smíšený pěvecký sbor města Hodonína. Koncert řídil dirigent David Herzán, sbormistrem byl náš mutěnský varhaník a ředitel ZUŠ Hodonín Josef Ilčík.  Ve sboru jsme poznávali spoustu mutěnských tváří, většinou členů mutěnského chrámového sboru,  sólové party zazpívali Jindra Goldmanová soprán, Marie Jaborníková alt, Tomáš Balák tenor a Milan Mráz bas.  V programu zazněla Missa Pastoralis F. X. Brixiho a Česká mše vánoční „Hej mistře“ J. J. Ryby. Účinkující byli za svůj výkon odměněni dlouhým potleskem a také vynikajícím občerstvením, které pro ně na faře připravili místní farníci. Pro posluchače, ale i pro zpěváky a muzikanty to bylo krásné zakončení vánoční doby.