Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 23.7. do 31.12.2024

Den Čas Místo a text
úterý
23.7.
18:30 Za zaměstnance Charity a jejich dobrodince.
středa
24.7.
18:30 Za živé a zemřelé osmdesátníky.
čtvrtek
25.7.
14:00 Pohřeb pana Karla Skočíka
pátek
26.7.
18:30 Za živé a zemřelé Anny z naší farnosti.
sobota
27.7.
07:30
neděle
28.7.
07:30 Za Jana a Annu Skočíkovi, celou živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
neděle
4.8.
07:30 Za farnost.
09:30 Za zemřelou rodinu Herfertovu, Brichtovu a Tomčalovu a duše v očistci.
úterý
6.8.
18:30 Za zemřelého Martina Havelku, rodiče Bohuslava a Zuzanu, a celou živou a zemřelou rodinu.
středa
7.8.
18:30 Za zemřelého Františka Lekavého od ročníku 1943.
čtvrtek
8.8.
18:30 Za zemřelé rodiče Jana a Marii Hodesovi, zemřelé děti, snachy a zetě.
pátek
9.8.
18:30 Za Ladislava Králíka 1. výročí úmrtí, a za rodiče Zdeňku a Stanislava Vránkovi a celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
10.8.
07:30 Za zemřelé rodiče Františka a Marii Dudkovi, za zemřelého manžela Josefa Pavku a za živou rodinu Pavkovu a Dudkovu.
neděle
11.8.
07:30 Za Annu a Jakuba Hodesovi, Františku a Metoděje Nedvídkovi, syna Bedřicha a celou živou i zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
středa
14.8.
18:30 Za rodinu Šaláškovu, Chorvátovu, Holešínských, zemřelou babičku Marii a duše v očistci.
čtvrtek
15.8.
18:30 Za zemřelého Pavla Holomka, dceru Danu, celou zemřelou rodinu a duše v očistci.
pátek
16.8.
18:30 Za zemřelé rodiče Hanáčkovi, dceru, 2 zetě a duše v očistci.
sobota
17.8.
07:30 Za farnost.
neděle
18.8.
07:30 Za živé a zemřelé Marie z Mutěnic.
09:30 Za Františka Petruchu k zítřejšímu 40. výročí úmrtí. Za jeho rodiče, sestru a rodinu Vítkovou.
neděle
25.8.
07:30 Za Leničku a Miloslava Balaštíkovi, za rodiče Burianovi a za celou živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
úterý
27.8.
18:30 Za Marii Plchutovou, rodiče Plchutovi a Svobodovi a za duše v očistci.
středa
28.8.
18:30 Za Annu Balaštíkovou a rodiče.
čtvrtek
29.8.
18:30 Za rodiče Poláčkovy a syna Josefa.
pátek
30.8.
18:30 Za zemřelého Luďka Hrubého, Františka a Marii Štěpánkovi, syna Františka a celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
31.8.
07:30 Za rodiče Petra a Růženu Bízovi a syna Petra.
neděle
1.9.
07:30 Za farnost.
09:30 Za kněze Fabiana Knedlíka, zemřelé rodiče a sourozence.
pondělí
2.9.
18:00 Za všechny děti a mládež, kteří studují a za jejich učitele.
úterý
3.9.
18:30 Za Františka Vaculoviče, syna Ladislava, za celou živou a zemřelou rodinu.
středa
4.9.
18:30 Za Františka Švagerku, manželku, dva zetě, živou a zemřelou rodinu.
čtvrtek
5.9.
18:00 Za zemřelou Anežku a Miloslava Vránkovy, Zdeňka Varmužu a celou živou a zemřelou rodinu.
pátek
6.9.
18:30 Za Alfonse a Anastázii Haeskovi, za rodinu Krupkovu a Turzíkovu, a za duše v očistci.
sobota
7.9.
07:30 Za duše v očistci, na které nikdo nepamatuje.
neděle
8.9.
07:30 Za rodiny: Konečná, Partikova, Balaštíkova, Vitošova a Vymyslická.
10:00 Za živé a zemřelé vinaře z naší farnosti.
středa
11.9.
18:30 Za Pavla Sečkáře, rodiče, nemocnou snachu, požehnání pro děti, přátele a kamarády a za duše v očistci.
čtvrtek
12.9.
18:00
pátek
13.9.
18:30 Za rodiče Ferovy, Kašíkovy a syna Petra, a celou živou a zemřelou rodinu a za duše v očistci.
sobota
14.9.
07:30 Za Annu a Karla Balaštíkovy, 3 syny, snachu a celou žijící a zemřelou rodinu.
neděle
15.9.
07:30 Za farnost.
09:30 Za zemřelé manžele Jana a Ludmilu Veverkovi a celou rodinu.
úterý
17.9.
18:30 Za Ludmily z naší farnosti.
středa
18.9.
18:30 Za Vlastu Piškulovu k nedožitých 100 narozeninám, manžela, syna, celou živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
čtvrtek
19.9.
18:00 Za zemřelou Annu Vítkovou k 1. výročí úmrtí a celou živou i zemřelou rodinu.
pátek
20.9.
18:30 Za zemřelého Milana Kováče, dar zdraví a celou živou i zemřelou rodinu.
sobota
21.9.
07:30 Za Františka Lekavého a rodiče.
neděle
22.9.
07:30 Za zemřelého Miroslava Zálešáka, rodiče Jana a Libuši Škopíkovi a za živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
středa
25.9.
18:30 Za zemřelého Jana Ševčíka, 2 syny a duše v očistci.
čtvrtek
26.9.
18:00 Za zemřelé spolužáky z ročníku 1957-1958.
pátek
27.9.
18:30 Za Karla Válka, dvoje rodiče, celou žijící a zemřelou rodinu.
sobota
28.9.
07:30 Za Václava Špéru a celou živou a zemřelou rodinu.
neděle
29.9.
07:30 Za farnost.
09:30 Za Kateřinu a Jaroslava Bílkovi, Šrámkovi a dvoje rodiče.
úterý
1.10.
18:30 Za zemřelé Františka a Jiřinu Havlíkovi, zetě, snachu a dvoje rodiče a duše v očistci.
středa
2.10.
18:30 Za Marii a Františka Vaculovičovy, děti, vnuka Martina, dvoje rodiče, celou živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
čtvrtek
3.10.
18:00 Za nenarozené děti a jejich matky.
pátek
4.10.
18:30 Za zemřelé Jaroslava a Ludmilu Brablcovi, živou a zemřelou rodinu.
sobota
5.10.
07:30
neděle
6.10.
07:30 Za zemřelé Jana a Štěpánku Balaštíkovy, snachu Marii a celou živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
středa
9.10.
18:30 Za zemřelého Libora Janouška, zemřelé prarodiče a celou živou a zemřelou rodinu.
čtvrtek
10.10.
18:00 Za Pavla a Filoménu Kůřilovi a celou živou i zemřelou rodinu a za duše v očistci.
pátek
11.10.
18:30 Za živé i zemřelé členy a členky živého růžence.
sobota
12.10.
07:30 Za zemřelého Rostislava Šperu a dvoje rodiče.
neděle
13.10.
07:30 Za farnost.
09:30 Za zemřelého Vladimíra Kmentu a celou živou a zemřelou rodinu.
úterý
15.10.
18:30 Za zemřelé Jaromíra a Julii Skočíkovu, dvoje rodiče, celou živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
středa
16.10.
18:30 Za Štěpánku a Jakuba Hanáčkovy, dvoje rodiče, zetě a celou žijící a zemřelou rodinu.
čtvrtek
17.10.
18:00 Za Aloise a Marii Mokrých, zetě, dvoje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu.
pátek
18.10.
18:30 Za zemřelého Přemysla Mokrušu, dvoje rodiče,živou a zemřelou rodinu a duše v očistci.
sobota
19.10.
07:30
neděle
20.10.
07:30 Za Františka Kavalce, celou živou a zemřelou rodinu Kavalcovu a Brablcovu a za duše v očistci.
09:30 Za farnost.
středa
23.10.
18:30 Za zemřelého mládence Jendu Šupu, zemřelou rodinu Šupovu a Trávníkovu, duše v očistci a živou rodinu.
čtvrtek
24.10.
18:00 Za zemřelé Josefa a Marii Šedivých, živou a zemřelou rodinu.
pátek
25.10.
18:30 Za zemřelé rodiče Balusovi, syna a vnuka Františka, rodiče Tihlaříkovi, syna Václava, rodiče Hrubých a celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
26.10.
07:30
neděle
27.10.
07:30 Za farnost.
09:30
úterý
29.10.
18:30 Za zemřelé z rodiny Skočíkovi a Ludmilu Pecháčkovou.
středa
30.10.
18:30
čtvrtek
31.10.
18:00 Za Františka a Jindřišku Brablcovi celou živou i zemřelou rodinu.
pátek
1.11.
07:30 Za zemřelé kněze a duše v očistce.
18:00
sobota
2.11.
07:30 Za zemřelé jáhny, biskupy a kněze z naší diecéze.
18:00
neděle
3.11.
07:30
09:30 Za farnost.
středa
6.11.
18:00 Za živou i zemřelou rodinu Tanhauserovou a Konečnou a za duše v očistci.
čtvrtek
7.11.
18:00
pátek
8.11.
18:00 Za zemřelou Ludmilu Brablcovu 1. výročí, manžela Víta a duše v očistci.
sobota
9.11.
07:30 Za rodiče Pavla a Julii Trávníkovy, dceru Julii a za živou a zemřelou rodinu.
neděle
10.11.
07:30 Za farnost.
09:30 Za zemřelého Františka Holešinského, jeho rodiče, tchána a celou žijící a zemřelou rodinu.
úterý
12.11.
18:00 Za Martiny z naší farnosti.
středa
13.11.
18:00 Za zemřelou Ludmilu Hodesovu, zemřelé rodiče a celou živou a zemřelou rodinu.
čtvrtek
14.11.
18:00 Za zemřelého Lubora Drgáče k 1.výročí, zemřelého tatínka, dědecka Šimona, babičku Julii a tetu Ivu, za duše v očistci a celou živou rodinu.
pátek
15.11.
18:00 Za zemřelého Jaroslava Mráku, dvoje zemřelé rodiče, duše v očistci, celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
16.11.
07:30 Za rodiče Severovi, Špérovi a celou živou a zemřelou rodinu.
neděle
17.11.
07:30 Na poděkování za dožití 30, 45, 50 a 70 let, a za celou živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
středa
20.11.
18:00 Za Jana Rylku, rodiče, manželé Kabelovy a syna Jana.
čtvrtek
21.11.
18:00
pátek
22.11.
18:00 Na poděkování za 65 let života, za rodiče Skočíkovi a Líčeníkovi, a za Evu Čermákovu.
sobota
23.11.
07:30
neděle
24.11.
07:30 Za farnost.
09:30
úterý
26.11.
18:00 Farní kostel sv. Kateřiny: Za Kateřiny z naší farnosti.
středa
27.11.
18:00 Za zemřelého Jaroslava Kmentu, dvoje zemřelé rodiče, a celou živou i zemřelou rodinu . A také za poděkování za 60 let života.
čtvrtek
28.11.
18:00
pátek
29.11.
18:00 Za Ladislava Mráku, rodiče, vnuka Dominika a za celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
30.11.
07:30
neděle
1.12.
07:30 Za farnost.
09:30 Za Jaroslava a Annu Miklíkovy, dvoje rodiče, za Ludvíka a Marii Trávníkovy, rodinu Bařinovu a za celou živou a zemřelou rodinu.
středa
4.12.
07:00 Za zemřelého Václava Michnu, zemřelé rodiče Michnovi a Hodesovi.
čtvrtek
5.12.
18:00
pátek
6.12.
18:00 Za Milana Horñáčka, vnuka Lukáše, rodiče a celou živou a zemřelou rodinu.
sobota
7.12.
07:30 Za včelaře v naší farnosti.
neděle
8.12.
07:30 Za farnost.
09:30 Za zemřelou Františku Froňkovou, dvoje rodiče a celou živou a zemřelou rodinu.
středa
11.12.
07:00
čtvrtek
12.12.
18:00
pátek
13.12.
18:00 Za zemřelého Miroslava Macháčka, zemřelou manželku a celou živou i zemřelou rodinu.
sobota
14.12.
07:30 Za zemřelého Mariana Rybara, rodiče Miklíkovi a živou rodinu.
neděle
15.12.
07:30 Za Marii a Františka Trávníkovy, za celou živou a zemřelou rodinu.
09:30 Za farnost.
úterý
17.12.
07:00
středa
18.12.
07:00 Za zemřelé rodiče Hodesovi, syna a zetě a duše v očistci.
čtvrtek
19.12.
07:00
pátek
20.12.
07:00
sobota
21.12.
07:30
neděle
22.12.
07:30 Za farnost.
09:30 Za Františka Špéru k 1. výročí úmrtí a dvoje zemřelé rodiče.
úterý
24.12.
22:00 Za děti, které se narodili v tomto roce.
středa
25.12.
07:30 Za farnost.
09:30
čtvrtek
26.12.
07:30
09:30
pátek
27.12.
18:00
sobota
28.12.
07:30
neděle
29.12.
07:30
09:30 Za všechny rodiny v naší farnosti, s prosbou o požehnání do všech každodenních zápasů.
úterý
31.12.
18:00